RADYO ALATURKA Dinle 91.0 İstanbul

Kategori: Sanat Müziği

Diğer İstanbul Radyoları

Radyo Alaturka Hakkında
Radyo ALATURKA, Türk Kültürüne ve öz müziğimize sadık kalarak geniş kitlelere Türk Sanat Müziğimizi sevdirmeyi amaçlamıştır. Alışılagelmişin dışında gençlere de yaptığı kaliteli yayınlarla, Türk Müziği'ni sevdirmiştir.

Amacımız, yaşayan sanatçılara sahip çıkmak ve onlara hakettikleri değeri, gerek yaptığımız programlarla gerekse çaldığımız eserlerle vermektir.
Tüm Türk Sanat Müziği konserlerinin destekçisi olarak yayınlarımıza devam ederken kendi öz müziğimizi yaşatmaya, müzik tarzımız ile her kesimden insana hitab etmeye çalışıyoruz. Türk Müziği’mizin en sevilen sanatçılarının radyomuzu ziyaretleri ve olumlu görüşleri ile her geçen gün dinleyici kitlemizi artırmayı hedefliyoruz.

Gerçek aşkı, saf sevgiyi en derin biçimde ifade eden şarkılarımız radyomuz için vazgeçilmezdir..
Herkesin hayatından en az bir tane, bir Türk Müziği şarkısı geçmiştir.. Dinlediğiniz müzik türü ne olursa olsun, mutlaka Türk Sanat Müziği'nde buluşulan ortak bir şarkı vardır..

Radyonuz Alaturka’da 50,60,70 ve 80'li yıllara damgasını vurmuş, herkesin bildiği ve severek eşlik ettiği şarkılara 24 saat rastlamanız mümkündür.

Radyo Alaturka İletişim Bilgileri
Radyo Alaturka Telefon : 0 216 559 00 10
Radyo Alaturka Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Şarkı istekleriniz ve mesajlarınız için günün her saati)
Radyo Alaturka Kısa Mesaj Servisi : Alaturka yaz boşluk bırak tüm hatlardan 3969 ‘ a gönder.

Copyright 2011 RADYO ALATURKA Dinle 91.0 İstanbul - Radyo Dinle , Canlı Radyo.