İstanbul Kent FM 101.4

Diğer İstanbul Radyoları

İstanbul KEnt FM Hakkında
İstanbul Kent Fm, “Eskimeyen Eskiler” sloganı ile bundan yaklaşık 2 ay önce gözlerini Dünya’ya açmıştır. Yeni ve farklı bir yayın formatı ile karşımıza çıkan radyo kanalı şimdiden çok ses getireceğinin sinyallerini vermektedir. Dilerseniz radyo kanalının yayın formatına ve dinleyicisine olan bakış açısına değinelim.
İstanbul’da radyo dinleyicileri 98.0 frekansını açtıklarında yepyeni bir radyo kanalı kendilerini karşılamaktadır. Öyleki bu radyo kanalı geçmişe hasret duyanların, radyosu olarakda karşımıza çıkmaktadır. Reklamsız bir yayın politikası ile yayın hayatına adım atan İstanbul Kent Fm, bundan yaklaşık 20, 30 hatta 40 yıl öncesine dayanan pop şarkıları dinleyenlerine taşımaktadır.
Özlediklerinizi size sunmaya hatta özlediğinizi bile unuttuklarınızı sizlere hatırlatmaya çalışan bu radyo kanalını İstanbul üzerinden 98.0 frekasınını takip ederek dinleyebilirsiniz. Farklı ve renkli formatı ile her radyo dinleyicisinin istediği bir platformda olan bu radyo kanalı bu kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir.
Şimdilik İstanbul üzerinden yayın yapan radyo, ilerleyen zamanlarda Türkiye’nin birçok ilinde frekans ağına sahip olacaktır. Radyo kanalını İstanbul dışında olanlar sitemiz üzerinden online olarak takip edebilirler.
İstanbul Kent Fm Frekans Bilgileri
Radyo kanalını 98.0 frekansı üzerinden İstanbul’dan canlı dinleyebilir, internet üzerinden de dilediğiniz heryerden online olarak takip edebilirsiniz.
İstanbul Kent Fm İletişim Bilgileri
Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. Levent Life No: 6/34 Levent – İstanbul
Telefon: 212 284 06 06
Copyright 2011 İstanbul Kent FM 101.4 - Radyo Dinle , Canlı Radyo.